17 Şubat 2012

PASTALAR VE KURABİYELER

Çoook uzun bir zamandan sonra merhaba,

En son yayınlamış olduğumuz posttan sonra butik pasta ve kurabiyelerden tabiri caizse elimi eteğimi çektim. Yoğun bir dönem geçiyordum ve çok yorulmuştum. Biraz dinlenmek için kendime zaman ayırmak istedim. Bu zaman çok uzun oldu ve butik çalışmalarıma da bir türlü dönemedim. Bu uzun dönem için de birkaç çalışmam oldu onları sizinle paylaşmak istedim.

2011 Ocak ayında kızımın 4. doğum gününü kutladık. Canım kızım mor rengini çok sevdiği için pastasını bu şekilde hazırladım.

Kurabiye modeli seçerken çok zorlanmıştım. En sonunda kızıma partisinde giydirmek için aldığım elbise aklıma çok güzel bir fikir getirdi. Kurabiye kızın üzerindeki elbise modeli kızımın elbisesiyle aynı oldu. Kurabiyeyi gören herkesi şaşırttı.2011 Kasım ayında bir arkadaşımın oğlu için Şimşek pastası hazırladım.Geçen sene kızım yuvaya başladı ve ilk öğretmenler günümüzü kutladık. Öğretmeniz için el emeği bir hediye hazırlamak istedim.5. doğumgünümüzü de ilk olarak yuvada kutladık. Serviste kolaylık olması için pastayı cupcake olarak hazırladım. Çocukların çok ilgisini çekti.Kurabiye olarak 5 rakamlı kurabiyeler hazırladım.Ve arkadaşlarına küçük şeker keseleri hediye ettik.Evde kutlanan parti için Şirin'li bir pasta hazırladım.Şimdilik bu kadar bir sonraki post ne zaman olur bilmiyorum


Sevgiler,

1 yorum:

Cilt bakımı dedi ki...

Hepsi çok lezzetli gözüküyor. Elinize sağlık